امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93338
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ " محمدرضا کاظمی" در این خصوص گفت: فردی به همراه مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه  کرد و ضمن بیان برداشت غیر مجاز ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ " محمدرضا کاظمی" در این خصوص گفت: فردی به همراه مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه  کرد و ضمن بیان برداشت غیر مجاز از حساب بانکی خود، تقاضای بررسی در خصوص کسر مبالغی قابل توجه در بازه زمانی یک ماه پیش تاکنون را از حساب خود داشت.

فرمانده انتظامی چابهار گفت: در این راستا تیم تحقیقاتی پلیس فتا اقدامات تخصصی خود را آغاز کرد و طی این بررسی ها مشخص شد مبالغ کسر شده صرف خرید اینترنتی از سایت های مختلف شده که در این راستا پس از بررسی های میدانی و اقدامات تخصصی خریدار شناسایی و به عنوان متهم به این پلیس احضار شد.

وی ادامه داد: متهم که از دوستان نزدیک شاکی بود پس از مواجهه با مدارک مستدل، لب به اعتراف گشود و اظهار داشت پس از خریداری گوشی سابق دوست خود، متوجه اطلاعات کارت بانکی وی در گوشی شده و با استفاده از این اطلاعات اقدام به خرید اینترنتی نموده است.

سرهنگ کاظمی به شهروندان توصیه کرد: برای جلوگیری از چنین سوء استفاده هایی قبل از فروختن لوازم هوشمند و دارای حافظه حتی به نزدیک ترین افراد از پاک شدن اطلاعات موجود در آن اطمینان کامل حاصل کرده و سپس اقدام به فروش این وسایل کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها