امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93340
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "کرمی زند" گفت: در جریان اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با شناسایی مناطق آلوده و با ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "کرمی زند" گفت: در جریان اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با شناسایی مناطق آلوده و با هماهنگی قضایی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز توسط کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قدس به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود : ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، با تحقیقات نامحسوس پلیسی اعضای یک باند 3 نفره تهیه توزیع مواد مخدر را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: ماموران با اقدامات اطلاعاتی، سرنخ هایی از فعالیت گسترده شبکه تهیه و توزیع حشیش در سطح شهرستان، دریافتند که قاچاقچیان آن را در قالب بسته بندی سیگار، وارد شهرستان کرده و توزیع می کنند.

کرمی زند در ادامه افزود: با توجه به اطلاعات  واصله محل تخلیه بار و نگهداری مواد مخدر، توسط پلیس به صورت نامحسوس مورد کنترل قرار گرفته و به محض اطمینان از وجود آن در محل در یک عملیات ضربتی مواد مخدر کشف و متهمان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس اعلام داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از مخفیگاه متهمان، 86 کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف کرده و 3 نفر متهم در این رابطه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها