امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9335
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۶
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با وجود آن که طبق مصرحات قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، تائید ...

به گزارش خبرنگار سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با وجود آن که طبق مصرحات قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، تائید نهایی صلاحیت های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با شورای نگهبان قانون اساسی است و هیچ مرجعی غیر از این نهاد، صلاحیت ورود در بحث اعلام نتایج بررسی ها ندارد با این حال از چند روز پیش برخی سایت های خبری در سطح گسترده اخباری را صرفاً بر اساس گمانه زنی درباره تائیدصلاحیت شدگان و احراز صلاحیت نشدگان منتشر می کنند که این اقدام به شایعات بیشتر دامن می زند.
 
در شرایطی که شورای نگهبان از قبل به کرات زمان نتایج بررسی و تائید نهایی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری را اعلام کرده است اما معلوم نیست سایت های خبری بر اساس کدام منطق اصرار دارند با انتشار اخبار غیررسمی و صرفاً بر پایه گمانه زنی‌ها، فشار روانی را به مراجع ذیصلاح و مردم تزریق کنند.
 
برگزاری یک انتخابات باشکوه مستلزم شرایطی از جمله فضای آرام و پرهیز از هر گونه تنش است که رسانه ها در این مقوله رسالت خطیری دارند و لازم است برای حفظ منافع ملی از هر گونه رفتار عجولانه در مقوله انتخابات پرهیز کنند و زمینه را برای برگزاری انتخاباتی توام با آرامش مهیا کنند.   
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها