امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93355
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، سید محمد لنگری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه‌ها اخیراً کلنگ‌زنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، سید محمد لنگری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه‌ها اخیراً کلنگ‌زنی شده است و براساس برنامه زمان‌بندی شده قرار است تا ظرف دو تا سه سال آینده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی این پروژه‌ها را شامل؛ آموزشگاه بزرگ استثنایی در گلستان شهر بجنورد، خوابگاه و تالار دانش‌آموزی در اردوگاه «بش‌قارداش» و همچنین سالن ورزشی استاندارد دانش‌آموزی عنوان کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از اجرای طرح مجد (مدارس حامی دانایی) در این استان خبر داد و تصریح کرد: به همین منظور اعتبار خوبی را آموزش و پرورش این استان تخصیص داده است و در سفر اخیر وزیر کشور به خراسان شمالی نیز تقاضا کردیم تا اعتباری را برای شروع این طرح بگذارند.

این مسئول با بیان اینکه چهار میلیارد تومان برای این طرح از وزیر کشور درخواست کردیم، متذکر شد: ما این طرح را در 150 مدرسه برای اجرای طرح‌های پیشگیری آغاز کرده‌ایم.

به گفته لنگری؛ در این طرح به اقدامات پیشگیری، توجه به فعالیت‌های تربیت بدنی، ارائه مشاوره‌ها توجه شده است.

وی با تأکید بر اینکه کم‌هزینه‌ترین اقدام برای جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی، اقدامات پیشگیرانه است تصریح کرد: البته این امر نیازمند اختصاص اعتبارات لازم می‌باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در پایان آگاه‌سازی دانش‌آموزان درباره ناهنجاری‌های اجتماعی و هدایت آنها با اجرای برنامه‌های تربیتی  را مهم عنوان کرد.
انتهای پیام/63002/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار