امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93357
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شاهین‌دژ، باقر بهرامی بعد از ظهر امروز در جلسه تامین سلامت غذایی شهرستان شاهین‌دژ اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شاهین‌دژ، باقر بهرامی بعد از ظهر امروز در جلسه تامین سلامت غذایی شهرستان شاهین‌دژ اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت در تمام بیمارستان‌های این شهرستان در حال اجرا است.

وی با مثبت ارزیابی کردن این طرح، تصریح کرد: در این راستا تمام پرسنل علوم پزشکی به ویژه همکارانی که در بیمارستان‌های این شهرستان مشغول هستند مجدانه در راستای تحقق اهداف تعیین شده در این طرح تلاش می‌کنند.

بهرامی در ادامه با بیان اینکه علوم پزشکی این شهرستان به طور مرتب از فروشگا‌ها و مراکز عرضه و تولید مواد غذایی شاهین‌دژ بازرسی‌های بهداشتی را انجام می‌دهد، افزود: برای این منظور اکیپ‌های بهداشتی در ایام مختلف از ماه به بازرسی از این واحدها می‌پردازند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌دژ در ادامه با اشاره به گرم شدن هوا، گفت: با توجه به افزایش دمای هوا احتمال شیوع برخی بیماری‌ها وجود دارد که برای این منظور از طریق رسانه‌ها، بروشور و بنرهایی که در شهر نصب می‌شود نسبت به راه‌های پیشگیری از این بیماری‌ها اطلاعات‌رسانی شده است.

بهرامی اعلام کرد: این مدیریت همیشه در تلاش برای تامین امنیت و سلامت غذایی همشهریان تلاش کرده و از این پس نیز در این زمینه به فعالیت ادامه می‌دهد.
انتهای پیام/61001/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها