امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93366
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری روسیا الیوم، در پی سخنان «احمد الطیبی» نماینده عرب پارلمان اسرائیل(کنست) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری روسیا الیوم، در پی سخنان «احمد الطیبی» نماینده عرب پارلمان اسرائیل(کنست) درباره ربوده و کشته شدن «محمد حسین ابوخضیر» نوجوان فلسطینی، «روت کلدرون»رئیس پارلمان سخن وی را قطع کرد و گفت: پیش‌بینی می‌کردم در مورد سه نوجوان اسرائیلی صحبت کنید؛ در این هنگام نماینده عرب بر سر رئیس پارلمان فریاد کشید و گفت: خون شما با ارزش‌تر از خون ما نیست،‌ چرا فکر می‌کنید خون شما با ارزش‌تر است.

در پی ربوده و کشته شدن فجیع یک نوجوان فلسطینی درگیری‌های بسیاری بین فلسطینیان خشمگین با نیروهای امنیتی اسرائیلی رخ داده است.

همچنین محکومیت‌های بین‌المللی در پی این حادثه علیه رژیم صهیونیستی شدت یافته است. صهیونیست‌ها بدون در دست داشتن مدرکی حماس را متهم به ربوده و کشتن سه نوجوان اسرائیلی می‌کنند که در پی این اتهام صهیونیست‌های متعصب یک نوجوان فلسطینی به نام «محمد حسین ابوخضیر» را ربوده و به طرز فجیعی آتش زدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها