امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93381
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «آنا گارسیا» همسر رئیس جمهور هندوراس در بندر مرزی «کورینتو» در بخش «کورتز» (350 کیلومتری شمال ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «آنا گارسیا» همسر رئیس جمهور هندوراس در بندر مرزی «کورینتو» در بخش «کورتز» (350 کیلومتری شمال پایتخت هندوراس) کودکان مهاجر غیر‌‌قانونی بازداشت شده در مرزهای مکزیک را دریافت کرد.

خبرگزاری «تله‌سور» در این خصوص نوشت: «آنا گارسیا» سپس این کودکان را به کانون حمایت از کودکان در شهر «سان پدرو سولا» در شمال پایتخت این کشور (تگوسیگالپا) منتقل کرد تا از آن‌جا به سوی خانواده‌های خود بازگردانده شوند.

وی با ابراز تاسف اعلام کرد که 70 درصد از کودکان هندوراسی در طول سفر به ایالات متحده آمریکا مورد تعرض جنسی قرار گرفته‌اند.

«گارسیا» ریاست یک هیئت را توسط  «خوآن اورلاندو هرناندز» رئیس جمهور هندوراس برای دریافت هزاران کودک مهاجر از آمریکا و مکزیک بر عهده دارد.

به گزارش فارس، طبق گزارشات ایالات متحده آمریکا 24 هزار و 493 کودک از کشورهای هندوراس، ال‌سالوادور و گواتمالا در سال گذشته در این کشور دستگیر شدند؛ متأسفانه این رقم تا‌کنون تا 47 هزار کودک نیز افزایش داشته است.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها