امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93407
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را می توان در اجرای ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را می توان در اجرای سناریو «حمص» در قالبی جدید در «حلب»، آماده‌باش فرودگاه‌های انگلیس جهت مقابله با خطر بازگشت تروریست‌ها از سوریه و بحران سوریه و عراق و رشد افراط گرایی در منطقه حاصل سیاست‌های غلط برخی کشورهای منطقه‌ و فرامنطقه‌ ملاحظه کرد.

سناریو «حمص» در قالبی جدید در «حلب» پیاده می‌شود

نیروهای ارتش سوریه در حالی به عملیات‌های نظامی خود در حلب و ریف‌های آن ادامه می‌دهند که تلاش دارند سناریو آزادسازی شهر «حمص» را در قالبی جدید در حلب و ریف‌های آن پیاده کنند.

خطر بازگشت تروریست‌ها از سوریه، فرودگاه‌های انگلیس را به حال آماده‌باش درآورد

به دنبال هشدارهای آمریکا در خصوص وجود خطر حملات تروریست‌های بازگشته از سوریه و یمن، مقامات انگلیسی اقدامات امنیتی را در فرودگاه‌های خود تشدید کردند.

دختران غربی برای هیجان به میدان جنگ سوریه می‌روند

پس از شروع بحران سوریه، عده‌ زیادی از اتباع غربی، برای جنگ با دولت سوریه راهی این کشور شدند، اما نگرانی اصلی مقامات اروپایی از دختران جوانی است که به سوریه می‌روند و هر روز بر تعداد آن‌ها اضافه می‌شود.

ارتش سوریه موانع امنیتی در دمشق را جمع‌آوری می‌کند

با بهبود اوضاع امنیتی در دمشق، ارتش و نیروهای امنیتی سوریه موانع نظامی و امنیتی ایجادشده در پایتخت را جمع‌آوری می‌کنند.

بحران سوریه و عراق و رشد افراط گرایی در منطقه حاصل سیاست‌های غلط برخی کشورهای منطقه‌ و فرامنطقه‌

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان بحران سوریه و عراق و رشد افراط گرایی در منطقه را ناشی از سیاست‌های غلط برخی کشورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دانست که زیان‌های فراوانی را بر امنیت منطقه و جهان وارد کرده است.

تسلیحات شیمیایی سوریه به کشتی آمریکایی‌ منتقل شد

مواد و سلاح‌های شیمیایی سوریه شب گذشته در آب‌های ایتالیا تحویل کشتی آمریکایی شد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها