امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93412
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، جواد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران اظهار داشت: پس از اتمام مهلت ارسال اثر به جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) آثار رسیده در سه بخش قطعه ادبی، داستان و شعر و متناسب با گروه‌های سنی تفکیک می‌شوند و برای داوری فرستاده خواهند شد.

وی به افزایش کیفیت برگزاری جشنواره در دور نهم اشاره کرد و یادآور شد: ما امروز با افتخار میزبانی نهمین جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی را متقبل شدیم و امیدواریم از این ظرفیت در توسعه ادبیات که تاثیر به سزایی در حوزه تربیتی کودکان و نوجوانان دارد، استفاده کنیم.

کارگران جشنواره کودکان و نوجوانان را مجموعه‌ای از فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی و دینی توصیف کرد و گفت: این جشنواره منظومه‌ای جامع در فعالیت‌های پرورشی و تربیتی است که استقبال خانواده‌ها نیز نشان می‌دهد این مجموعه در انجام رسالت و وظیفه خود شایسته و در حد تعالی واقعی حرکت کرده است.

دبیر جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در چهارمحال و بختیاری در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: این جشنواره باید به طور وسیع‌تر به عرصه‌ای برای تبادل افکار و آشنایی با سیره رضوی تبدیل شود.

وی این جشنواره‌ها را بهانه‌ای برای آموختن و تبادل نظر توصیف و تصریح کرد: نویسندگان و شعرا قشری با تخصص هستند که با ورود به عرضه نشر ارزش‌های دینی و گسترش فرهنگ رضوی در گروه سنی کودک و نوجوان می‌توانند به آینده سازی و ماندگاری برسند. 

انتهای پیام/68001/ش/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها