امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93418
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این نمایشگاه که  تا پنجم جولای مطابق 14 تیر ماه ادامه خواهد داشت،  همانند سال های گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این نمایشگاه که  تا پنجم جولای مطابق 14 تیر ماه ادامه خواهد داشت،  همانند سال های گذشته ناشران ژاپنی و آسیایی شرکت کرده اند.

هرساله یکی از کشورها شرکت کننده به عنوان نماینده غرقه اصلی نمایشگاه را به خود اختصاص می دهد و نمایشگاه به اسم این کشور نامیده می شود. نماینده اصلی نمایشگاه امسال کشور مالزی است. هرساله از طرف ایران هر ساله نمایندگانی حضور دارند.

در نمایشگاه امسال 3 غرفه به نام جمهوری اسلامی ایران از سوی رایزنی فرهنگی، غرفه دانشگاه بین المللی المصطفی و غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور دارند.

درغرفه رایزنی فرهنگی کشورمان امسال علاوه بر کتاب های مختلف در مورد ایران و اسلام به زبان ژاپنی و کتاب های ترجمه شده از فارسی به ژاپنی تابلو های نقاشی هنرمندان ایرانی و ژاپنی، صنایع دستی ایرانی و نمونه ای از دار قالی ایرانی وجود دارد.

در کنار این نمایشگاه، نمایشگاه کتاب های الکترونیک، بخش طراحان و تصویرگران کتاب، قسمت دستاوردهای صنعت نشر و سمینارهائی در زمینه های مختلف کتاب و صنایع مربوط به آن برگزار می گردد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها