امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93436
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۹
تعداد بازدید: 50
محمد اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به موضوع استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من جزو ...

محمد اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به موضوع استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من جزو امضاکنندگان این استیضاح نیستم.

وی با بیان اینکه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به قول‌های خود به هنگام دریافت رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی عمل نکرده است، اضافه کرد: تغییر و تحولات دانشگاه‌ها روی منطق انجام نشده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس تصریح کرد: تحولات مدیریتی دانشگاه‌ها یک کار سیاسی به نظر می‌رسد.

وی با بیان اینکه وزیر باید در مجلس حاضر شده و پاسخ و دلیل اقدامات خود را ارائه کند، افزود: وی باید دلیل اقدامات بر خلاف قول‌های روز اعتمادگیری از مجلس را بیان کرده و در نهایت مجلس هم در مورد آنها تصمیم‌گیری کند.

اسماعیلی در پاسخ به سئوالی در مورد موضع خود وی در مورد عملکرد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: من هم از عملکرد وی راضی نیستم.

وی با بیان اینکه عملکرد وزیر علوم در استان زنجان هم راضی‌کننده نبوده است، ادامه داد: این عملکرد در مقایسه با دیگر استان‌ها معتدل‌تر بوده است.

انتهای پیام/73004/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها