امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93467
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۴
تعداد بازدید: 38
فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برنامه‌ریزی شورای شهر تهران برای حمایت بیشتر از کودکان کار و خیابانی اظهار داشت: با یک ...

فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برنامه‌ریزی شورای شهر تهران برای حمایت بیشتر از کودکان کار و خیابانی اظهار داشت: با یک ساز و کار تعریف شده و در یک برنامه مدون و طولانی، شورا بنا دارد اقدامات خاصی را برای حمایت از این کودکان انجام دهد.

وی تصریح کرد: متأسفانه برخی از کودکان کار و خیابانی به دلیل بی‌توجهی خانواده‌هایشان و همچنین برخی از این کودکان به دلایل مختلف از جمله افراد سودجو وارد بازار کار می‌شوند که باید تمهیداتی برای حمایت از این کودکان و همچنین برخورد با افراد سودجو صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: شورای شهر به عنوان یک سازمان محلی و شهری وظایفی را به عهده دارد که باید به آن عمل کند که در این راستا می‌توان به حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل اشاره کرد.

عضو شورای شهر تهران در ادامه به راه‌اندازی سامان‌سراها و مراکز جدید در شهر تهران اشاره کرد و گفت: این مراکز در مناطق پرخطر و حاشیه‌ای شهر تهران راه‌اندازی خواهد شد.

دانشور گفت: به زودی طرح حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل از طریق شورا اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها