امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93469
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۴
تعداد بازدید: 92
انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به آخرین آمار ثبت‌نام افراد متقاضی در سامانه الکترونیکی بیمه همگانی اظهار داشت: ...

انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به آخرین آمار ثبت‌نام افراد متقاضی در سامانه الکترونیکی بیمه همگانی اظهار داشت: بالغ بر 5 میلیون و 500 هزار نفر در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در ابتدای آغاز به کار طرح بیمه سلامت همگانی، پیش‌بینی می‌شد حدود 6 میلیون نفر در این سامانه ثبت‌نام کنند که خوشبختانه با اطلاع‌رسانی به موقع در آینده نزدیک 6 میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت همگانی قرار می‌گیرند.

محسنی‌بند‌پی در خصوص چاپ و توزیع دفاتر بیمه سلامت همگانی گفت: این کار به صورت منظم و مستمر از سوی استان‌ها و از طریق دفاتر پیشخوان در حال انجام است، در برخی از استان‌ها فرآیند چاپ و صدور به پایان رسیده است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: پیش‌بینی می‌شود در استان تهران نیز فرآیند چاپ و توزیع دفاتر تا 15 تیر به اتمام برسد.

وی در ادامه در خصوص پوشش 28 قلم داروی ناباروری گفت: از این تعداد 10 قلم از گذشته و 18 قلم از دو هفته قبل تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند.

بندپی افزود: سازمان‌های بیمه‌گر 70 تا 90 درصد از هزینه‌ داروهای ناباروری را پرداخت می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها