امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93471
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۴
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پس از ماه‌ها عملیات نظامی و برنامه ریزی ارتش سوریه موفق شد، یکی از مهمترین ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پس از ماه‌ها عملیات نظامی و برنامه ریزی ارتش سوریه موفق شد، یکی از مهمترین اهداف عملیاتی خود در ریف حلب را که در بسط سیطره‌اش بر شهرک استراتژیک و محوری صنعتی حلب نمود پیدا می‌کرد، محقق کند.

عملیات ارتش سوریه برای آزاد سازی شهر صنعتی حلب که در شمال شرقی شهر حلب قرار دارد، پس از آزاد سازی تپه‌های اطراف شهر و تسلط ارتش سوریه بر شهرک الرحمانیه و پیشروی نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه در این شهر حاصل شد.

عملیات آزاد سازی شهر صنعتی حلب و تسلط کامل ارتش سوریه بر آن که گروه تروریستی «جبهه النصره» بر آن تسلط دارد، از چندین محور و پس از  در هم شکستن خطوط دفاعی و گشودن راه در برابر نیروهای پیاده نظام و فرار عناصر مسلح صورت گرفت.

منابع میدانی سوری در این خصوص تاکید می‌کنند که نیروهای ارتش سوریه هم اکنون کنترل کامل شهر صنعتی حلب و منطقه «الشیخ نجار» و همچنین تپه‌های همجوار آن را در دست دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها