امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93483
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات سیاسی و میدانی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان در طرح 2 سال ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات سیاسی و میدانی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان در طرح 2 سال قبل انگلیس برای آموزش 100هزار نفر از مخالفان سوریه و حمله به دمشق، ارتش سوریه کنترل کامل شهر صنعتی حلب را در دست گرفت و تغییرات مهم در کابینه جدید سوریه ملاحظه کرد.

طرح 2 سال قبل انگلیس برای آموزش 100هزار نفر از مخالفان سوریه و حمله به دمشق

شبکه بی‌بی‌سی روز پنج‌شنبه از طرح دو سال قبل انگلیس برای تشکیل ارتشی 100 هزار نفری از مخالفان سوریه و حمله به دمشق با کمک پوشش هوایی کشورهای غربی و عربی خبر داد.

جنگنده‌های سوریه تروریست‌ها در مرز لبنان را هدف گرفتند

منابع خبری اعلام کردند که جنگنده‌های سوری در ادامه هدف گرفتن تروریست‌ها در مرز سوریه و لبنان، اعلام کردند که این جنگنده‌ها منطقه عرسال را هدف گرفتند.

ارتش سوریه کنترل کامل شهر صنعتی حلب را در دست گرفت

نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، پس از در هم شکستن خطوط دفاعی گروه‌های مسلح در شهر صنعتی حلب، کنترل کامل این شهر را در دست بگیرند.

تغییرات مهم در کابینه جدید سوریه

منابع مطلع اعلام کردند که انتخاب اعضای دولت جدید سوریه در حال نهایی شدن است و در این میان وزیر خارجه و معاون رئیس جمهور تغییر خواهند کرد.

درگیری نیروهای مرزی ترکیه با عناصر مسلح در مناطق مرزی ریف ادلب

نیروهای مرزی ترکیه با عناصر مسلح در مناطق مرزی ریف ادلب درگیر شده و تانکرهای حامل گازوئیل قاچاق آنها را هدف گرفتند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها