امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93498
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، حسین یکتا پنج‌شنبه شب در همایش فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، حسین یکتا پنج‌شنبه شب در همایش فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به جایگاه رفیع شهدا اظهار کرد: شهدا جان خود را در راه امام مهدی (عج) فدا کردند.

وی با بیان اینکه دشمن تمام توان خود در تقابل فرهنگی با انقلاب اسلامی را به‌کارگیری کرده، تصریح کرد: شرکت گوگل در آینده نزدیک به یک‌میلیون و 200 هزار بالن برای فراگیر شدن اینترنت در تمام جهان به آسمان می‌فرستد.

مدیر بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء به تشکیل شورای عالی فضای مجازی در کنار شورای عالی امنیت ملی و شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: موضوع مذکور اهمیت فضای مجازی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به جنگ چهره به چهره با دشمن در فضای مجازی، بیان کرد: دشمن آتش سنگینی را در فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی آماده کرده است.

یکتا داعش و تمام جنایت‌های این گروه را تیزر تبلیغاتی دشمن علیه انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: آمریکا سه هزار موسسه مردم‌نهاد به منظور مقابله با انقلاب اسلامی در عراق ایجاد کرده است.

مدیر بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء با بیان اینکه مردم آماده هزینه کردن برای فرهنگ جامعه هستند، یادآور شد: فعالیت‌های فرهنگی نیاز به پشتکار و استمرار دارد.

یکتا تهاجم فرهنگی دشمن را خانه به‌خانه توصیف کرد و افزود: امروز هر خانه یک سنگر علیه تهاجم فرهنگی دشمن است.

مدیر بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء محور تمام فعالیت‌های فرهنگی را خودسازی دانست و بیان کرد: فعالیت‌های فرهنگی نیازمند خلق مخاطب است.

وی با اشاره به نوید مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق تمدن بزرگ اسلامی، گفت: محقق شدن موضوع مذکور نیازمند ابتکار عمل در انجام فعالیت‌های فرهنگی است.

انتهای پیام/84001/گ20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها