امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93501
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اصفهان گفت: متأسفانه کمبود آب در اصفهان منجر به نابودی ...

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اصفهان گفت: متأسفانه کمبود آب در اصفهان منجر به نابودی تمام بخش‌های این استان از جمله کشاورزی شده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چندی پیش رئیس مجلس شورای اسلامی به استان اصفهان سفر کردند که در این سفر وعده حل مشکل آب زاینده رود را با تشکیل کار گروه ویژه به مردم این استان دادند اما متأسفانه پس از گذشت چند ماه هنوز مشکل کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی مردم این استان حل نشده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مردم اصفهان با مشکل کمبود آب شرب مواجه هستند، تصریح کرد: با توجه به نزدیک‌شدن به فصل گرم سال، مردم اصفهان برای تأمین آب شرب خود با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند به همین جهت رسیدگی به بحران کمبود آب اصفهان از سوی مسئولان دولتی بسیار ضرورت دارد.

وی، با اشاره به سوال خود در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در رابطه با عدم اجرای قانون مصوب مجلس هشتم در خصوص تقسیمات کشوری، افزود: در این مصوبه آمده که روستاهای بالای 3500 نفر جمعیت باید به شهر تبدیل شوند که در دولت گذشته تعدادی از روستاهای شهرستان فلاورجان که بالای 6 هزار نفر جمعیت دارند با آماده شدن طرح‌ها و آئین‌نامه‌های لازم، آماده تبدیل شدن به شهر بودند اما در حال حاضر وزیر کشور می‌گوید این قانون را قبول ندارم و می‌خواهم قانون جدید به مجلس بیاورم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه در حال حاضر قانون در این خصوص داریم و باید بر اساس آن، قانون تقسیمات کشوری اجرایی شود، گفت: به طور حتم وزیر کشور باید پاسخگوی عدم اجرای قانون تقسیمات کشوری باشد.

انتهای پیام/63031/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها