امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93506
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردمسالاری عصر روز (پنجشنبه) در همایش «ما دل ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردمسالاری عصر روز (پنجشنبه) در همایش «ما دل آرامیم» که در هتل المپیک تهران برگزار شد به سیاست خارجی و اختلافات در مذاکرات ایران با 5+1 اشاره و اظهار کرد: یکسری از اختلافات در تعداد سانتریفیوژها است.

وی افزود: ما معتقدیم که هیچ‌وقت نباید دچار محدودیت شویم یعنی نباید از برخورداری انرژی هسته‌ای پشیمان شویم.

دبیرکل حزب مردمسالاری در مورد تحقیق و توسعه در بحث انرژی هسته‌ای نیز گفت: تحقیق و توسعه در حوزه انرژی هسته‌ای جزو حقوق ما است و وظیفه سازمان بین‌المللی انرژی اتمی است که ما را در این زمینه کمک کند.

کواکبیان خاطرنشان کرد: ما معتقدیم که تیم هسته‌ای هیچ‌وقت در این موضوع نباید کوتاه بیاید.

وی در مورد فوردو و آب سنگین اراک نیز گفت: اینها هیچ‌وقت نباید تعطیل شوند یعنی حتی اگر لازم باشد تغییر مسیر هم بدهند باید به راه خود ادامه دهند.

دبیرکل حزب مردمسالاری با تاکید بر اینکه در توافقنامه هسته‌ای ایران و 5+1 هیچگاه نباید مباحث فرعی مطرح شود گفت: مباحث عراق و موشک بالستیک مباحث را وارد مسائل حاشیه‌ای می‌کند بنابراین باید حاصل ما از مذاکرات لغو انواع تحریم‌ها باشد.

کواکبیان ادامه داد: آنهایی که امروز دلواپس هستند دلواپس چیز دیگری هستند چراکه همه می‌دانیم که رهبری همه‌چیز را رصد می‌کند و شورای راهبردی سیاست خارجی ناظر بر همه‌چیز هست بنابراین جای هیچ دلواپسی‌ نیست.

وی ادامه داد: آنهایی که می‌خواهند دلواپس باشند باید دلواپس 8 سال پیش می‌بودند چراکه آنها زمانی دلواپس شدند که جای هیچ دلواپسی‌ای نیست.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تاکید کرد: ما معتقدیم الان باید دل آرام باشیم و از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای حمایت کنیم.

کواکبیان تصریح کرد: ما حق غنی‌سازی و برخورداری از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را حق مسلم خود می‌دانیم و همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند ما به دنبال انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای هستیم حال اگر این دلواپسان به دنبال بمب هسته‌ای هستند حق دارند که دلواپس باشند چراکه توافقنامه ژنو جواب آنها را نمی‌دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها