امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - 2017 January 16
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9351
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «التغییر»، وزارت دفاع یمن اعلام کرد که این کشور برای مبارزه با شبکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «التغییر»، وزارت دفاع یمن اعلام کرد که این کشور برای مبارزه با شبکه تروریستی «القاعده» به هیچ نیروی خارجی نیاز ندارد و نیروهای مسلح و امنیتی یمن در دوره کوتاهی موفق شده‌اند تا چند طرح تروریستی را در منطقه‌های «ابین»، «شبوة» و «البیضا» خنثی کنند.

به گفته این منبع، طی روزهای گذشته یگان‌های ضد تروریستی یمن در عملیات موفقیت‌آمیزی در استان «لحج»، ضربات سختی را بر تروریست‌ها وارد کردند. این یگان‌ها بعد از انجام ماموریت خود، فورا به صنعا برگشتند.

این منبع آگاه افزود: یگان‌های ضد تروریستی یمنی، قصد دارند در عملیات آینده خود با تعقیب عناصر تروریستی، تعداد بیشتری از آنها را بازداشت کنند. همچنین از تمامی گروه‌های سیاسی و رسانه‌های جمعی خواسته شده تا توجه و دقت بیشتری به مسائل دفاعی و امنیتی کشور کنند برای اینکه مردم حق دارند از بهترین چیزها برخوردار باشند. مردم نیز از تمامی گروه‌ها انتظار دارند تا مسئولیت ملی خود را به بهترین شکل انجام دهند و منافع ملی کشورشان را در نظر گیرند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار