امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93519
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده با تشکیل جلساتی لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی اعاده شده از شورای نگهبان را بررسی می‌کنند.

رسیدگی به طرح آیین‌دادرسی جرایم نیروهای مسلح و دادرسی الکترونیکی اعاده شده از شورای نگهبان و انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری هفته بعد برای پاسخگویی به سؤالات حمید رسایی، روح‌الله حسینیان و مهدی کوچک‌زاده نمایندگان تهران و علی ایرانپور نماینده مبارکه در کمیسیون قضایی مجلس حاضر می‌شود.

کارگروه حقوق خصوصی کمیسیون روز دوشنبه لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد و کارگروه حقوق عمومی کمیسیون طرح حمایت از مالکیت صنعتی را بررسی می‌کند.

کارگروه حقوق جزای کمیسیون قضایی مجلس دوشنبه آتی طرح ممنوعیت بکارگیری سلاح سرد و تشدید مبارزه با جرایم خشونت‌بار را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها