امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93526
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه عصر ...

لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه عصر روز پنجشنبه فعالان اصولگرا با حسن روحانی رئیس‌جمهور اسلامی ایران گفت: این دیدار با حضور نمایندگان جریان‌های مختلف فکری از گروه اصولگرایان برگزار شد و علاوه بر فعالان حزبی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این مراسم حضور داشتند.

وی افزود: در ابتدای این جلسه حاضران به بیان برخی از دغدغه‌های خود در حوزه‌های اصولگرایی پرداختند و بخش اعظم این مراسم نیز به این بخش اختصاص پیدا کرد.

این نماینده مجلس در ادامه با بیان اینکه مطرح کردن بحث‌هایی همچون حضور خانم‌ها در ورزشگاه‌ها مسائل فرعی هستند که از سوی دشمن برای درگیر کردن مردم در جامعه ارائه می‌شود. و شامل دغدغه اصلی زنان نیست تصریح کرد: تاکید بر ضرورت رعایت عفاف و حجاب یکی از مسائلی بود که در این دیدار مطرح شد.

وی ادامه داد: بحث دیگر ارائه مسائل اقتصادی در جامعه بود بحث‌هایی همچون هدفمندی یارانه‌ها که جزو دغدغه‌های اقتصادی جامعه محسوب می‌شود.

افتخاری گفت: نکته دیگر توجه به بحث فرهنگ و مظلومیت آن در عرصه اجرایی کشور بود که سخنرانان بر ضرورت توجه به آن در حوزه‌های گوناگون تاکید کردند.

وی گفت: توجه به حوزه انتظارات قرآنی و تامین بودجه برای بحث‌های مرتبط با افزایش جمعیت جزو مسائل دیگری بود که به صورت جدی از رئیس‌جمهور توجه جدی به آن خواسته شد.

این عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور در این باره گفت: نکته‌ای که آقای رئیس‌جمهور در فرصت کوتاه باقیمانده در جلسه اشاره کردند، تائید حرف‌های حاضران در جلسه و ضرورت اجرایی کردن آنها در کشور بود.

وی افزود: رئیس‌جمهور در سخنان خود بر ضرورت هماهنگی و همدلی برای مقابله با مشکلات داخلی و خارجی تاکید کردند. روحانی همچنین در این جلسه با اشاره به بحث ضرورت توجه به دشمن خارجی در کشور گفت: ما نباید در این میان به دشمنان مهم داخلی همچون فساد، بیکاری و تورم بی‌توجه باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها