امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93527
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
صفر نعیمی‌رز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستارا در تشریح نتایج سفر چهار روزه خود به مسکو، دیدگاه نمایندگان مجالس، روسای کمیسیون‌ها و سفرای ...

صفر نعیمی‌رز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستارا در تشریح نتایج سفر چهار روزه خود به مسکو، دیدگاه نمایندگان مجالس، روسای کمیسیون‌ها و سفرای کشورهای مختلف نسبت به ایران را مثبت خواند و گفت: جایگاه فعلی جمهوری اسلامی ایران در روابط بین‌الملل مطلوب است و بسیاری از شرکت‌کنندگان و کشورها از ایران تاثیر می‌پذیرند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: و این در اوج قرار گرفتن نام ایران اسلامی بر فراز قلل دنیا از جمله وعده‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

نعیمی‌زر اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه را نمونه بارز تروریسم دولتی خواند و خاطرنشان کرد: نگاه غرب به تروریسم با باورهای ملت ایران متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد: جای بس تاسف است که مدعیان حقوق بشر درباره کشتار مردم بی‌دفاع فلسطین سکوت می‌کنند.

نعیمی‌رز با بیان اینکه آمریکا و غرب با توسل به حقوق بشر و مبارزه با تروریسم به دنبال بهره‌گیری سیاسی از کشورها هستند، یادآور شد: برای جمهوری اسلامی مهم نیست که غرب از واژه‌هایی مانند حقوق بشر چگونه استفاده می‌کند زیرا معنای حقوق بشر به طور خاص در نظر غربی‌ها با معنای حقوق بشر در جوامع اسلامی بسیار متفاوت است.

وی اصلی‌ترین موضوعات توافق در مذاکرات برای ایران را پذیرش پیوستن به پروتکل الحاقی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دانست و گفت: اما تصویب نهایی آن را مجلس به‌عهده دارد و تصمیم نهایی برای پذیرش پروتکل الحاقی با مجلس است و حرف اول و آخر را هم مجلس می‌زند.

وی یادآور شد: در صورت تصویب مجلس براساس پروتکل الحاقی، بازرسی حق آژانس است و نیازی به‌تصویب شورای حکام برخلاف بازرسی ویژه، نیست.

انتهای پیام/84001/ع30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها