امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9355
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 164
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، جنبش انصار الشریعه در پایگاه خود در شبکه اجتماعی فیس‌بوک اعلام کرد: از همه مسلمانان تونس می‌خواهیم ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، جنبش انصار الشریعه در پایگاه خود در شبکه اجتماعی فیس‌بوک اعلام کرد: از همه مسلمانان تونس می‌خواهیم برای اعلام حمایت از شیخ «سیف الدین الرایس»، در تجمع اعتراضی که در برابر مقر جنبش النهضه در نزدیکی باب الجلادین در قیروان برگزار می‌شود، شرکت کنند.

پلیس تونس سخنگوی انصار الشریعه را یکشنبه گذشته در شهر قیروان جایی که قرار بود کنگره سالیانه هزاران هوادار انصار الشریعه در آنجا برگزار شود، دستگیر کرد.

سیف الدین الرایس سخنگوی رسمی جنبش سلفی انصار الشریعه چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد که این گروه کنگره سالیانه خود را در قیروان برگزار خواهد کرد و اجازه وزارت کشور را نیز برای این کار نمی‌خواهد.

در پی فراخوان انصار الشریعه برای شرکت در کنگره قیروان یکشنبه گذشته درگیری‌های شدیدی بین سلفی‌ها با نیروهای امنیتی در شهر قیروان و سپس در شهر تونس که کنگره به آنجا منتقل شد روی داد که در نتیجه آن حدود 200 سلفی دستگیر شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها