امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93550
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور درگفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود ...

مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور درگفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «درخصوص بودجه عمرانی این معاونت وزارت آموزش و پرورش» اظهار داشت: اعتبارات‌مان دو بخش است؛ یک بخش اعتبارات عمرانی ملی است و بخش دیگر اعتبارات عمرانی استانی است.

وی ادامه داد: اعتبارات عمرانی ملی یا به عبارتی اعتبارات تملک دارایی‌های ملی که در بودجه 93 مصوب شده است برابر با 900 میلیارد تومان است که عمده‌ترین ردیف‌ها شامل اعتبار مربوط به مقاوم‌سازی، تخریب و بازسازی مدارس است که 440 میلیارد تومان است.

رئیسی اضافه کرد: 300 میلیارد تومان جهت استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس مصوب شده است؛ یعنی به عبارتی 80 درصد اعتبارات ملی که به تصویب رسیده است در راستای افزایش ایمنی مدارس شامل قاوم‌سازی در برابر زلزله و سیستم گرمایشی مدارسی که در گذشته ساخته شده، در نظر گرفته شده است.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: سال گذشته اعتبارات استانی 780 میلیارد تومان بوده است که 320 میلیارد آن تخصیص یافت؛ اما امسال به دلیل اینکه اعتبارات بین فصول مختلف و شهرستان‌ها توزیع نشده است، مقدارش مشخص نیست.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خاطرنشان کرد: اگر 300 میلیارد تومان اعتبار سال جاری جهت استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس مصوب شده و سال آینده نیز رقمی برابر 500 میلیارد تومان در اختیارمان قرار گذاشته شود، قادر خواهیم بود تا تیر ماه 1395، سیستم گرمایشی مدارس را استانداردسازی کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها