امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93563
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار شهری و رفاهی فارس، به نقل از روابط عمومی برج میلاد تهران، 23 هزار و 614 نفر از شهروندان پایتخت تاکنون از جشنواره رمضانی برج میلاد ...

به گزارش خبرنگار شهری و رفاهی فارس، به نقل از روابط عمومی برج میلاد تهران، 23 هزار و 614 نفر از شهروندان پایتخت تاکنون از جشنواره رمضانی برج میلاد تهران که از 7 تیر آغاز شده است بازدید کرده اند.

استقبال شهروندان به گونه ای بوده است که تعداد زیادی از این شهروندان به همراه خانواده هایشان تا پاسی از شب در یادمان ملی ایرانیان حضور دارند و از شادی های حلال که در قالب برنامه های مختلف اجرا می شود استفاده می کنند.

نکته قابل توجه آن است که بسیاری از شهروندان حتی تلاش می کنند لحظه افطار را در برج میلاد بوده تا فرصت بیشتری در استفاده از برنامه های متنوع جشنواره رمضان داشته باشند.

برج میلاد تا پایان ماه مبارک رمضان از ساعت 18 تا 2 بامداد میزبان مسافران، گردشگران و شهروندان پایتخت است. همچنین هر شب 100 کودک یتیم مهمان سفره افطار بلندترین برج کشور هستند.

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و جشن ویژه این ماه با عنوان "شادی های حلال" برج میلاد هر شب سفره افطاری برای 100 کودک یتیم در یادمان ملی ایرانیان برپا می‌کند.

جشنواره رمضان برج میلاد تهران ویژه برنامه های متنوعی اعم از فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی را برای مخاطبان و شهروندان پایتخت در نظر گرفته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها