امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93573
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «مرآة‌ البحرین»، شیخ «عیسی قاسم» مرجع شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «مرآة‌ البحرین»، شیخ «عیسی قاسم» مرجع شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه امروز مسجد امام جعفر صادق (ع) با اشاره به دعوت نظام بحرین از مخالفان این کشور جهت شرکت در انتخابات پارلمانی گفت: مخالفان فریب این امور را نمی‌خورند و امکان ندارد که مخالفان مواضع خود بر اساس چنین خزعبلاتی تنظیم کنند. مخالفان عناد و تکبر نمی‌ورزند و همچنین موانعی بر سر راه حل‌ها قرار نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه مخالفان به دنبال تداوم بحران بحرین حتی به مدت یک روز بیشتر نیستند، به خواسته‌ها و جانفشانی‌های ملت بحرین به منظور ایجاد تغییر و خارج ساختن کشور از وضعیت نظام فعلی و دستیابی به نظام عادلانه اشاره کرد و افزود: مخالفان بحرینی جانشفانی‌های ملت به منظور دستیابی به زندگی با کرامت را زیر پا نمی‌‌گذارند.

وی با بیان اینکه ملت و مخالفان بحرینی مایل به ورود به پارلمانی نیستند که می‌دانند از آن خارج خواهند شد و آن مجلس پارلمان نظام است نه پارلمان ملت، افزود: مخالفان اگر نتوانند کاری را برای ملت از پیش ببرند، ‌این موضوع را به صراحت به مردم می‌گویند.

قاسم با بیان اینکه نظام می‌گوید که نقش ارباب را دارد و شما نقش برده را دارید و هیج نظری در آن (پارلمان) ندارید، افزود: اعتراف (نظام) به جنایتی که علیه شهید «عبدالعزیز العبار» مرتکب شده است، پس از تلاش بسیار زیاد، عذاب شدید خانواده‌اش و توهین طولانی‌ مدت به حرمت یک مؤمن صورت گرفت.. ملت همچنان منتظر اعتراف به حقوق مشروع خود و بازگرداندن حقوق از دست رفته خود است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار