امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9358
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، نیروهای امنیتی مصر برای پنجمین روز متوالی گذرگاه رفح را به روی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، نیروهای امنیتی مصر برای پنجمین روز متوالی گذرگاه رفح را به روی مسافران فلسطینی بسته‌‌اند.

در همین رابطه یک منبع دولت حماس در غزه اعلام کرد که همزمان با بحرانی شدن تعطیلی گذرگاه رفح، دولت وضعیت اضطراری در مرز مصر اعلام کرده است.

یک منبع در سازمان مرزها و گذرگاه‌های وابسته به دولت حماس نیز گفت که این سازمان تونل‌های واقع در مرز غزه و مصر را بسته و منطقه نوار مرزی را به یک منطقه تقریبا نظامی و بسته تبدیل کرده است.

به گفته وی در همین رابطه ده‌ها نیروی امنیتی ملی در نوار مرزی مستقر شده و تونل‌های ویژه تردد افراد بسته شده و تنها تونل‌های ویژه نقل و انتقال کالا و مواد سوختی باقی مانده‌اند.

این منبع افزود که این اقدامات در راستای اجرای طرح‌هایی است که دولت حماس از روز نخست ربوده شدن هفت سرباز مصری در شهر العریش مصر، آغاز کرده است تا مانع از انتقال این سربازان به نوار غزه شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار