امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93589
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار» فلسطین، منابع آگاه اروپایی بر اساس گزارش‌های امنیتی اسرائیلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار» فلسطین، منابع آگاه اروپایی بر اساس گزارش‌های امنیتی اسرائیلی فاش کردند که سالهای اخیر شاهد بزرگترین عملیات‌های هماهنگی امنیتی میان تل‌آویو برخی دولت‌های عربی بوده است و تبادلات اطلاعاتی بسیاری میان این دولتها و رژیم صهیونیستی به ویژه در مورد بحران‌های منطقه صورت گرفته است.

این منابع افزودند که دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی به صورت مداوم، اطلاعات از دستگاه‌های امنیتی چند دولت عربی و در راس آن عربستان سعودی دریافت کرده اند و یک هماهنگی و همکاری کامل در مورد حوادث لبنان، سوریه وعراق میان آنها وجود داشته است به حدی روابط میان تل‌آویو و دولت‌های عربی به درجه هم‌پیمانی رسیده است و سران سعودی آشکارا به روابط خود با رژیم صهیونیستی اعتراف می‌کنند.

چندی پیش «آویگدور لیبرمن» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از وجود روابط سری میان تل‌آویو و کویت و عربستان خبر داد و این دو کشور مدعی شدند اظهاران لیبرمن حقیقت ندارد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها