امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93609
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
قاسم قلی‌پور تهیه کننده سینما در گفت‌و گو با خبرنگار سینمایی فارس،‌ درباره ساخت فیلمی با موضوع حمله به هواپیمای ایرباس ایران از سوی ناو آمریکایی با ...

قاسم قلی‌پور تهیه کننده سینما در گفت‌و گو با خبرنگار سینمایی فارس،‌ درباره ساخت فیلمی با موضوع حمله به هواپیمای ایرباس ایران از سوی ناو آمریکایی با عنوان «یو اس اس وینسنس» گفت: از نظر ما فیلمنامه قابل قبولی برای آن تهیه شده، این فیلمنامه از ساختار حرفه‌ای و یک ملو درام خانوادگی برخوردار است که در نهایت رفتار آمریکا را در جریان حمله به هواپیمای مسافربری ایران را به چالش می‌کشد.

وی افزود: تلاش‌هایی برای ساخت این فیلمنامه انجام شده، وزارت ارشاد نیز موافقت اصولی برای ساخت آن صادر کرده است،‌ رایزنی‌هایی با بنیاد سینمایی فارابی انجام شده و محمدرضا جعفری جلوه مدیر عامل این بنیاد قول‌های مساعدی برای مشارکت در تامین درصدی از منابع مالی برای ساخت این پروژه داده‌اند.

قلی پور با اشاره به اینکه  درحال مذاکره با منابع و مراکز مختلف هستیم اما هنوز جواب مشخصی نگرفتیم اما ناامید نیستیم درباره احتمال ساخت این فیلم در سال جدید گفت: ما خیلی امیدواریم، این به رویکرد سازمان‌ها و ارگان‌ها بر می‌گردد، اغلب جواب روشنی ندارند و بیشتر با این موضوع مواجه هستیم که برای ساخت این فیلم ابراز علاقه می‌شود و پر اهمیت جلوه می‌کند، اما بحث نبود بودجه تاکنون تنها دلیل برای عدم ساخت این کار است و هزینه سنگین این کار از عهده بخش خصوصی بر نمی‌آید، این فیلم صرفا داخلی نیست و تاثیر بین المللی فیلم خواهد داشت.

وی درباره ساخت فیلم‌های دیگر درباره این موضوع گفت: خدا کند که روند فیلمسازی با این موضوع شروع شود و پس از بیست و شش سال، بیست و شش فیلم دیگر در این‌باره بسازیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها