امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93610
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
مرتضی مطلق مالک سینما سروش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره روند بازسازی و زمان بازگشایی این سینما گفت: درصورت انجام خُرده کاری‌هایی نهایی ...

مرتضی مطلق مالک سینما سروش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره روند بازسازی و زمان بازگشایی این سینما گفت: درصورت انجام خُرده کاری‌هایی نهایی که باید از سوی پیمانکار انجام شود، این سینما تا عید فطر بازگشایی می‌شود.

وی درباره این خُرده کاری های باقی مانده گفت: مقداری کار مربوط به سیستم تهویه و هواکش‌ها باقی مانده که باید تمام شود و پیمانکار باید مراحل فنی آن را انجام دهد و از آنجایی که قرار دادی بین ما، آقای محمد رضا‌فرجی، موسسه سینما شهر و پیمانکار بسته شده بنده روز گذشته جلسه‌ای با محمدرضا فرجی مدیرکل دفتر سینمای حرفه ای سازمان سینمایی داشتم و از وی خواستم تا مذاکره‌ای با پیمانکار انجام دهد و کار بازسازی سینما نهایی شود.

وی همچنین درباره نصب سیستم پخش فیلم دیجیتال در این سینما گفت: این سیستم هنوز نصب نشده اما موسسه سینما شهر به ما گفته است که کار نصب آن زمان زیادی نمی‌برد.

مطلق خاطر نشان کرد: در صورت نصب پرده سینما، سیستم پخش دیجیتال و خُرده کارهای عمرانی، سینما در عید سعید فطر بازگشایی می‌شود.

وی درباره تغییرات انجام شده در این سینما گفت: این سینما از یک سالن به سه سالن افزایش یافته، یک سالن با حدود 400 صندلی، یک سالن با 200 صندلی و سالن دیگر با 100 صندلی آماده شده است، همچنین سیستم تهویه سینما نوسازی شده و تغییر کرده است.

مالک سینما سروش درباره فیلم هایی که قرار است در افتتاحیه این سینما پخش شود گفت: در حال حاضر مشخص نیست اما قرار است یک فیلم فعلا نمایش داده شود تا زمانی که در افتتاحیه اصلی فیلم سینمایی «شهر موش‌ها» را در این سالن اکران کنیم.

به گزارش فارس، برخی کارشناسان معتقدند یکی از دلایل بحران مخاطب در سینما مشکلات و کمی سالن خوب سینما است، موسسه سینما شهر متولی دولتی موضوع ساخت و حمایت از سالن‌های سینما است و وظیفه بازوی اجرایی و فنی سازمان سینمایی در ساخت سالن را به عهده دارد.

سینما سروش از سینماهای قدیمی شهر تهران است و در خیابان شریعتی قرار دارد، این سالن حدود دو سال نیم پیش به دلیل بازسازی بسته شد و بازگشایی آن هر بار به دلایلی به تاخیر افتاد، البته سال های گذشته نیز در مناسبت های مختلف اعلام شد که این سینما بازگشایی می شود اما بحث باز شدن این سالن سینما تا به امروز با تاخیر مواجه شده و بازگشایی آن همزمان با عید فطر امسال تازه ترین خبر و زمان برای بازگشایی این سالن سینما است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها