امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93615
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران تا پایان روز گذشته پنجشنبه 12 تیرماه موفق به فروش 305 میلیون تومانی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران تا پایان روز گذشته پنجشنبه 12 تیرماه موفق به فروش 305 میلیون تومانی شد.

این در حالی است که امیر قطبی مدیر پخش موسسه فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با ابراز امیدواری از فروش این فیلم فروش «ردکارپت» را در شب گذشته در سینما آزادی 25 میلیون و در سینما پردیس زندگی 15 میلیون تومان اعلام کرد.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «ردکارپت» از 4 تیرماه به سرگروهی سینما قدس به روی پرده سینماها رفته است و در حال حاضر با در اختیار داشتن 28 سینما در تهران طی مدت 8 روز خود را به مرز نیم میلیارد فروش نزدیک می‌کند که این نویدبخش گیشه ای پرفروش برای فیلم عطاران خواهد بود.

«رد کارپت» داستان یک عاشق سینما است که برای ملاقات با یکی از کارگردانهای معروف جهان خود را در ایام برگزاری جشنواره کن به آنجا میرساند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:«شما که غریبه نیستی، من 38 سال از خدا عمر گرفتم، 13 سال تئاتر کار کردم، هنوز وضعیتم اینه ،هیچی به هیچی، بالاخره باید کاری می‌کردم دیگه...».

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها