امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93617
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
غلامحسین مراقبی، سخنگوی همایش‌های دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

غلامحسین مراقبی، سخنگوی همایش‌های دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: نخستین همایش «شکسپیر» با عناوین شکسپیر و گفتمان سیاسی، شکسپیر و فرهنگ عامه، شکسپیر از دیدگاه شرق، نگاه سینمایی به آثار شکسپیر و تاثیر او در فیلم‌های سینمایی و ... برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این همایش بین المللی است و با حضور پژوهشگران و اندیشمندان درون و برون‌مرزی همچون استیفن گرین بلت Blatt نظریه پرداز نقد نوین از دانشگاه هاروارد، ربکا گولدز از دانشگاه ییل، دکتر واتسون از دانشگاه سنت دیه گو و ... برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه پاتریک اسپاتز وود مدیر تئاتر گلوب، پیشنهاد کرده که مجری همایش باشد، تصریح کرد: مهلت دریافت چکیده مقالات هشتم شهریور و زمان برگزاری 5 و 6 آذرماه خواهد بود.

مراقبی متذکر شد: دبیر علمی همایش دکتر مریم بیاد و دبیر اجرایی دکتر اسماعیل سلامی است و البته این همایش به زبان انگلیسی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها