امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93637
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۵
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، شهر قدس پس از گماردن 10 هزار پلیس اسرائیلی و نیز نیروهای ارتش رژیم ...

به گزارش خبرگزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، شهر قدس پس از گماردن 10 هزار پلیس اسرائیلی و نیز نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی  در مناطق مختلف آن به یک پادگان نظامی تبدیل شده است.

روزنامه «یدیعوت

آحارونوت» به نقل از یک افسر اسرائیلی نوشت که رژیم صهیونیستی جمعه شب نیروهای بسیاری را در مناطق مختلف قدس به ویژه قدس شرقی از بیم تشدید درگیرها با جوانان خشمگین فلسطینی منتشر نمود و این افراد مجهز به وسایل پراکنده کردن تظاهرات هستند.

طی درگیری‌های دیروز جمعه بین نیروهای امنیتی صهیونیست با فلسطینی‌های خشمگین در اردوگاه آوارگان «شعفاط» در شمال قدس اشغالی دستکم 70 نفر زخمی شدند و جوانان فلسطینی با سنگ به مقابله با صهیونیست‌ها پرداختند.

درگیری بین فلسطینیان و نظامیان صهیونیست از روز چهارشنبه شدت یافته است، از زمانی که شهرک نشینان اسرائیلی «محمد حسین ابوخضیر» نوجوان 17 ساله فلسطینی را ربوده و به طرز وحشیانه‌ای به شهادت رساندند، گزارشهای جدید حاکی از آن است که شهرک‌نشینان در حالیکه هنوز محمدحسین زنده بوده در دهان وی بنزین ریخته‌اند و وی را آتش زده‌اند.

مسئولان صهیونیستی بعد از ظهر جمعه سرانجام پس از وقفه‌های چند ساعته پیکر بی‌جان محمد ابوخضیر را تحویل خانواده‌اش دادند و پیکر وی در جمع دهها هزار فلسطینی خشمگین تشییع شد فلسطینی‌هایی که با شعارهای خود خواهان شروع انتفاضه سوم بودند.

انتهای پیام/ص

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها