امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93650
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۵
تعداد بازدید: 45
بهرام افشارزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد وضعیت استقلال در نقل و انتقالات و اینکه آیا امیر ...

بهرام افشارزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد وضعیت استقلال در نقل و انتقالات و اینکه آیا امیر قلعه‌نویی از آن رضایت داشته یا خیر اظهار داشت: کارها خوب پیش می‌رود و امیر قلعه‌نویی هم از وضعیت رضایت دارد. ما فقط مانده که 4 ملی‌پوش خود را برای ماندن راضی کنیم.

وی در مورد وضعیت ملی‌پوشان این تیم گفت: عجله‌ای نداریم. آقای نظری جویباری در حال صحبت با آنهاست و مشکلی نیست. فکر می‌کنم طی روزهای آتی وضعیت این 4 نفر هم مشخص می‌شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ارتباط با اینکه گفته می‌شود به دلیل رقم بالایی که تیموریان و حیدری پیشنهاد داده‌اند وی به دنبال مجوز از هیات مدیره است تا با مبلغ درخواستی آنها موافقت کند، گفت: نه این طور نیست. روزی که تیموریان به باشگاه آمد اصلا در مورد مسائل مالی صحبتی نشد. این حرف‌ها را درآورده اند! البته همه این بازیکنان از سال قبل طلب دارند که باشگاه به آنها تعهدی داده و باید آن را انجام دهیم. در هر حال اصلا این طور نیست که من بخواهم از هیات مدیره به دنبال مجوز باشم.

افشارزاده در خصوص این انتقاد که با وجود تاکید سازمان لیگ و وزارت ورزش بر بالا نرفتن مبلغ قرارداد بازیکنان از یک میلیارد تومان ملی پوشان با بازگشت از برزیل به دنبال پول بیشتری هستند و اینکه او با این مسئله موافق است یا خیر گفت: من این مسئله را نشنیده‌ام و اگر خبرنگاران بگذارند همه چیز درست می‌شود!

مدیرعامل استقلال در پایان در خصوص اینکه گفته می شود حساب باشگاه استقلال بار دیگر مسدود شده،گفت: نه مشکلی نیست و می توانیم از حساب خود استفاده کنیم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها