امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9366
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «فایز غصن» اظهار داشت که ناامنی در طرابلس که از چند روز پیش در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «فایز غصن» اظهار داشت که ناامنی در طرابلس که از چند روز پیش در این شهر شدت پیدا کرده است، امنیت کل کشور را در معرض خطر قرار داده است.

وی تعرض به ارتش لبنان را محکوم و تاکید کرد که کشته و زخمی شدن تعدادی از نیروهای ارتش، نهاد نظامی را از عمل به نقش ملی بزرگ خود منع نخواهد کرد.

وی تاکید کرد که ارتش به ایفای نقش خود برای حمایت از کشور و حفاظت ار امنیت و ثبات آن ادامه می‌دهد اگرچه در این راه قربانی‌های زیادی بدهد.

وزیر دفاع لبنان همچنین اظهار داشت که تعرض به ارتش در طرابلس در نتیجه بیانیه‌های تحریک‌آمیز و حملات علیه نهاد نظامی بوده است.

با ادامه درگیری‌ها در بخش‌های شمالی لبنان و طرابلس بویژه در مناطق باب التبانه و جبل محسن، ارتش لبنان از صبح امروز گروه‌های ویژه خود را برای کمک به عناصر دیگر ارتش به این منطقه اعزام کرده است. در پی این اقدام آرامش نسبی در شهر مستقر شد.

شبکه خبری الجدید با اعلام این خبر تاکید کرد که ارتش لبنان از ساعت 6 صبح امروز در خطوط تماس بین باب التبانه و جبل محسن در طرابلس مستقر شده، این در حالی است که همچنان صدای شلیک‌های گاه و بیگاه در برخی از محورهایی که ارتش در آنها حضور ندارد، شنیده می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار