امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93663
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۵
تعداد بازدید: 36
سید احمد معتمدی سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اهمیت ...

سید احمد معتمدی سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اهمیت تولید علم از نگاه مقام معظم رهبری گفت: تأکید مقام معظم رهبری بر تولید علم است و من با ادبیات و حساسیت‌های ایشان آشنا هستم و می‌دانم که باید برای سیاست‌های مدنظر مقام معظم رهبری راهکار اجرایی تدوین کنیم.

وی افزود: در بخش علمی باید سمت‌ها و مدیریت‌ها به افرادی سپرده شود که دغدغه علمی داشته باشند تا سیاست‌های کلی تدوین شده، اجرایی شود.

معتمدی با اشاره به برنامه‌های دانشگاه امیرکبیر برای اجرایی کردن سیاست‌های مدنظر مقام معظم رهبری اظهار داشت: از برنامه‌های ما این است که جایگاه دانشگاه را در داخل و خارج از کشور بالا ببریم و در بحث‌های فرهنگی، سیاسی و دانشجویی برنامه‌های اجرایی را تدوین کنیم تا مدلی برای حل مسائل کشور باشد.

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد:‌ باید راهکارهای اجرایی و عملی تدوین شود زیرا ما قوانین خوبی داریم ولی اجرا نمی‌شود و باید سعی کنیم با کمک اساتید و مدیران دانشگاه و دانشجویان و همچنین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها این سیاست‌ها را اجرایی کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها