امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93668
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 351
اولین کیلیپ کودکان انتحاری شیعه در عراق تولید و به طور گسترده در فضای مجازی به خصوص رسانه‌های عرب زبان منتشر شد.

اولین کیلیپ کودکان انتحاری شیعه در عراق تولید و به طور گسترده در فضای مجازی به خصوص رسانه‌های عرب زبان منتشر شد.

به گزاش پیروان موعود، دشمنان اسلام همواره تلاش کرده اند از هرگونه روشی برای تخریب وجهه و چهره جهان اسلام و مسلمانان و نیز ایجاد درگیری و جنگ فرقه ای و مذهبی میان شیعه و سنی استفاده کنند. از جمله این روش ها، خشن و بی رحم نشان دادن مسلمانان است.

 
بر همین اساس اولین کیلیپ کودکان انتحاری شیعه در عراق تولید و به طور گسترده در فضای مجازی به خصوص رسانه های عرب زبان منتشر شد.
 
البته ناگفته نماند، دیگر هدفی که تولید کنندگان این کیلیپ آن را دنبال می کنند، تبدیل کردن درگیری جاری در عراق به درگیری شیعی – سنی است از همین رو آنان در این کیلیپ تلاش کرده اند نشان دهند که بعد از چند هفته حملات نیروهای تروریستی داعش، اکنون شیعیان به خشم آمده و با آماده کردن کودکانی انتحاری قصد انتقام گیری دارند.
 
اين در حاليست بررسی سطحی و یا حتی دقیق تاریخ اسلام و تاریخ تشیع نشان می دهد که پیروان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در طول تاریخ نه تنها هیچگاه خشونت طلب نبوده بلکه همواره مظلوم واقع شده اند.
 
اما در این میان، حتی اگر نخواهیم به مطالعات و اسناد تاریخی برای اثبات غیر خشن بودن شیعیان استناد کنیم، می توانیم حداقل با کمک نرم افزارهای روز دنیا، به ساختگی بودن این کیلیپ توسط دشمنان شیعه پی ببریم.
 
نکته ای که در این دو تصویر وجود دارد و دست سازندگان غیر شیعی این کیلیپ برای تخریب وجهه شیعیان را نشان می دهد این است که عبارت «السلام علیک یا ...» در هر دو تصویر به طور معکوس نوشته شده و این نشان می دهد که اصلا زمینه و پشت سر این دو کودک عکس شمایل ائمه (ع) وجود نداشته بلکه سازندگان این کیلیپ، با هدف شیعه نشان دادن این کودکان، از این تصاویر استفاده کرده و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آن را پشت سر و در زمینه تصویر قرار داده اند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شیعه انلاین

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها