امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93671
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 88
‌به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مراد اسماعیلی اظهار داشت: به دنبال اجرای طرح ...

‌به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مراد اسماعیلی اظهار داشت: به دنبال اجرای طرح متنوع‌سازی نرخ خدمات حمل و نقل هوایی از تاریخ 25/3/93، با تشکیل تیم‌های کارشناسی، بازرسی‌های میدانی از فرودگاه‌ها، شرکت‌های هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرت هوایی در سطح کشور به صورت برنامه ای و سرزده جهت اعمال نظارت‌ و اجرای دقیق قانون آغاز شد.

وی افزود: با اجرای طرح متنوع سازی نرخ بلیت، شرکت های هواپیمایی بهای بلیت هواپیما را متناسب با شرایط مندرج در نرخ‌نامه و کلاس‌بندی مشخص به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال و پس از تأیید مکلف به اجرای دقیق آن شدند و به منظور رعایت اجرای طرح فوق، جلساتی فی مابین شرکت‌های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین توجیه کامل دفاتر خدمات مسافرت هوایی تشکیل شد.

اسماعیلی بیان کرد: ‌دفاتر خدمات مسافرتی موظف هستند در چارچوب نرخ نامه ابلاغی شرکت هواپیمایی که به تایید سازمان رسیده است، نسبت به فروش بلیت هواپیما اقدام کنند.

وی گفت: در صورت مشاهده و تکرار تخلف مبنی بر عدم رعایت نرخ‌نامه مربوطه و فروش بلیت خارج از ضوابط و مقررات، سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به تعلیق و یا لغو مجوز دفتر یا شرکت خدمات مسافرت هوایی اقدام و با شرکت‌های هواپیمایی خاطی برابر مقررات با آن برخورد خواهد کرد.

مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، بیان کرد: چنانچه تخلفات از نوع گران فروشی خارج از نرخ نامه‌های مندرج در نرخ نامه شرکت‌های هواپیمایی باشد ضمن انجام اقدام قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی نیز معرفی خواهند شد.

وی افزود: در بازرسی های به عمل آمده از برخی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، تاکنون مدیرعامل پنج دفتر خدمات مسافرت هوایی به این سازمان احضار و ضمن اخطار و تذکرات لازم در خصوص تخلف مربوطه و عدم رعایت نرخ‌نامه شرکت‌های هواپیمایی، نامبردگان ملزم و متعهد شدند که نرخ نامه را به طور دقیق رعایت و اجرا کنند.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار