امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93679
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 38
حجت‌الاسلام محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات ...

حجت‌الاسلام محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات جلسه شب گذشته تشکل متبوعش اظهار داشت: مهمترین بحث‌های جلسه شب گذشته اهتمام به مسائل فرهنگی کشور در زمینه‌های مختلف و مسائل اخیر عراق بود.

حجت‌الاسلام رجبی با تأکید بر اینکه مسئله فرهنگ، مسئله اصلی نظام است، گفت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است و از این رو باید همه ابعاد فرهنگی تقویت شود.

عضو جامعه مدرسین ادامه داد: باید از اتخاذ تصمیماتی که ارزش‌های دینی و انقلابی را تضعیف می‌کند پرهیز شود لذا باید در جهت تقویت و برنامه‌ریزی برای فرهنگ کشور تذکر داد تا احیاناً از اقدامات فرهنگی،  برداشت تضعیف ارزش‌ها نشود.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها و مسئولان دولتی نیز باید به عنوان وظیفه دینی و انقلابی در این زمینه حساسیت داشته باشند، تأکید کرد: آنها باید برای تقویت فرهنگ دینی نیز برنامه‌ریزی کنند.

حجت‌الاسلام رجبی در پاسخ به این سؤال که آیا دغدغه‌های فرهنگی جامعه مدرسین به اطلاع وزیر ارشاد نیز می‌رسد گفت: قاعدتاً کمیسیون فرهنگی باید پس از بررسی این موضوع در کمیسیون آن را به شورای عالی جامعه مدرسین پیشنهاد دهد که این امر گاهی به صورت تذکر و گاهی با دعوت صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها