امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93715
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۳۵
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید رمضان شجاعی کیاسری ، نایب رئیس شورای نظارت در خصوص مطرح شدن موضوع سریال هفت سنگ در جلسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید رمضان شجاعی کیاسری ، نایب رئیس شورای نظارت در خصوص مطرح شدن موضوع سریال هفت سنگ در جلسه امروز اعضای شورا گفت : طبق بررسی ها ، داستان سریال هفت سنگ کپی برداری شده از یک اثر آمریکایی به نام خانواده مدرن ( Modern Family) است که برای پخش در تلویزیون بازنویسی شده است .
 
اعضای شورای نطارت الگوبرداری از سریالی که توسط کشوری تولید می شود که از لحاظ فرهنگی تفاوت بسیاری با کشور ما دارد را مناسب ندانسته در حالی که اعضای شورا مخالفتی با الگو برداری های شکلی و ساختاری مناسب در جهت بالا بردن کیفیت و جذب مخاطب ندارند ولی اگر این الگو برداری از لحاظ محتوایی صورت پذیرد بدلیل مغایرت فرهنگی خلاف ضوابط ، اهداف و معیارهای رسانه ملی است.

نایب رئییس شورای نظارت گفت : در جلسه امروز مقرر شد محتوای سریال هفت سنگ بطور ویژه مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد و گزارش تهیه شده جهت تصمیم گیری در جلسه آینده شورا مطرح شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار