امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93716
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۳۵
تعداد بازدید: 36
محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشریح جزئیات دیدار ...

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشریح جزئیات دیدار رئیس‌جمهور با شخصیت‌ها و نمایندگان اصولگرا که عصر روز پنجشبه در باشگاه ریاست ‌جمهوری برگزار شد پرداخت و گفت:‌ در این دیدار تعدادی از تشکل‌‌های اصولگرا دعوت شده بودند که چند نفر از مدعوین طبق برنامه تنظیم شده قبل از رئیس‌جمهور صحبت کردند.

حبیبی ادامه داد: سخنرانان روی دو موضوع تکیه داشتند که موضوع اول ضرورت هماهنگ شدن تمام پایبندان به انقلاب برای حل مشکلات داخلی و بالاخص اقتصادی بود.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: موضوع دوم نیز روی بحث مراقبت از استفاده نکردن از کسانی در بدنه مدیریت دولت بود که در فتنه 88 نقش داشتند.

وی همچنین با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور نیز گفت: ایشان نیز بر ضرورت همدلی و حل مشکلات اقتصادی مثل رکود، تورم، بیکاری تأکید داشتند.

حبیبی در پایان گفت: رئیس‌جمهور همچنین در خصوص عزل و نصب‌ها نیز به صورت تلویحی اشاره کردند و گفتند که ممکن است برخی‌ها خطاهایی داشتند و مثال هم از تاریخ صدر اسلام زدند و توصیه ایشان این بود که در این رابطه اگر کسانی خطایی کردند و به انقلاب بازگشتند از آنها هم استفاده‌هایی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها