امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93738
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۲۶
تعداد بازدید: 199
یکی از والیان داعش در تکریت اعلام کرد داعش قصد برپایی دولت خلافت با پایتختی بغداد را دارد و تمام معابد شرک و بت‌پرستی – به تعبیر وی- ...

یکی از والیان داعش در تکریت اعلام کرد داعش قصد برپایی دولت خلافت با پایتختی بغداد را دارد و تمام معابد شرک و بت‌پرستی – به تعبیر وی- نابود خواهند شد، وی سپس اولین این معابد را کاظمیه و قبر مطهر امام موسی کاظم (علیه السلام) معرفی کرد.

به گزارش پیروان موعود، والی منطقه "مکیشیفه" در تکریت و از سرکرده‌های گروهک داعش پس بازداشت به وسیله ارتش عراق اعلام کرد که در صورت تسلط داعش بر بغداد اولین جائی که تخریب می‌شود مرقد امام موسی کاظم (علیه السلام) خواهد بود.

این تروریست افزود: داعش قصد برپایی دولت خلافت با پایتختی بغداد را دارد و تمام معابد شرک و بت‌پرستی – به تعبیر وی- نابود خواهند شد، وی سپس اولین این معابد را کاظمیه و قبر مطهر امام موسی کاظم (علیه السلام) اعلام کرد.

 والی منطقه "مکیشیفه" در ادامه ادعاهای خود شیعه و اهل سنت را کافر اعلام کرد و گفت: تنها کسانیکه توبه کنند و ایمان بیاورند و با "ابوبکر بغدادی" رهبر داعش بیعت کنند از دایره کفر بیرون خواهند آمد و گرنه تمام عراقیها از شیعه و سنی ، مسیحی، سکولار وحتی بعثی را خواهد کشت.


انتهای پیام/شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها