امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9376
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سی ام آبانماه 90 بود که با دستور عباسی وزیر ورزش و جوانان محمدرضا یزدانی خرم جای خود را به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سی ام آبانماه 90 بود که با دستور عباسی وزیر ورزش و جوانان محمدرضا یزدانی خرم جای خود را به حجت الله خطیب داد، بعد از گذشت 18 ماه از سرپرستی خطیب بر فدراسیون کشتی، حالا وزارت ورزش و جوانان بار دیگر دستور ثبت نام مجدد از کاندیداهای پست ریاست این فدراسیون را صادر کرده است.

گفته می شود وزارت ورزش و جوانان شنبه هفته آینده را زمان آغاز ثبت نام مجدد از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی اعلام کرده است.

در مرحله قبل ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی، 13 نفر ثبت نام کردند که حجت الله خطیب یکی از این کاندیداها به عنوان سرپرست، زمام امور فدراسیون کشتی را در دست گرفت.

محمدرضا یزدانی خرم، حسن رنگرز، عسگری محمدیان، گرشاسبی، عبدالله چمن گلی و حجت الله خطیب از جمله کاندیداهایی بودند که در مرحله قبل ثبت نام کردند.

بنا بر اخبار اختصاصی که در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار گرفته، ثبت نام کاندیداهای قبلی باطل اعلام شده و هر شخصی که تمایل داشته باشد می تواند برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی ثبت کند، مگر آنکه بازنشسته باشد.

نامه ثبت نام از نامزدها برای شرکت در انتخابات از سوی وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون کشتی ارسال شده است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها