امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93771
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به اظهارات یکی از مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه «اگر ایران از مواضع خود عقب‌نشینی نکند و به فکر سازش نباشد ممکن است قدرت‌های غربی در ماه جاری مذاکرات هسته‌ای را قطع کنند»، اظهار داشت: آمریکایی‌ها بسیار از این رجزخوانی‌ها داشته‌اند، اما این اقدامات راه به جایی نمی‌برد.

وی با یادآوری اینکه آمریکا 35 سال است که علیه جمهوری اسلامی ایران رجزخوانی می‌‌کند، افزود:‌ ما کاملا به ماهیت، اهداف و پشت پرده آشناییم و رجزخوانی‌شان در جمهوری اسلامی ایران خریداری ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران با رجزخوانی آمریکا از مواضع خود کوتاه نمی‌آید، تصریح کرد: ایران بر آرمان‌های اسلام و انقلاب پافشاری می‌کند و مواضع آمریکا تأثیری روی موضع جمهوری اسلامی ایران ندارد.

آصفری ادامه داد: مواضع و رجزخوانی‌های آمریکا به درد کشورهایی همچون عربستان می‌خورد و دردی از جمهوری ا سلامی ایران دوا نخواهد کرد، زیرا کشورمان گوش به فرمان قدرت‌های استکباری نیست.

وی با اشاره به اینکه آمریکا باید ملت ایران را تاکنون به خوبی شناخته باشد، خاطرنشان کرد:‌ ملت ایران هیچ‌گاه تسلیم زیاده‌خواهی آمریکا نخواهد شد و به مسیر انقلابی و اسلامی خود ادامه خواهد داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ایران در مذاکرات هسته‌ای همکاری لازم را با 1+5 دارد، اضافه کرد: همکاری با 1+5 تا زمانی ادامه خواهد داشت که آنها به سمت زیاده‌خواهی نروند و اگر آنها زیاده‌خواهی کنند، ایران میز مذاکرات را ترک خواهد کرد.

آصفری گفت: ‌اعضای 1+5 نباید با اقدامات خود سبب شوند که جمهوری اسلامی ایران از موضع فعلی خود دور شده و مذاکرات را رها کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها