امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 28
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93781
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 95
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فضاسازی‌های طرف غربی در مذاکرات ایران با 1+5، گفت:‌ این فضاسازی‌ها به منظور امتیازگیری از ایران انجام می‌شود اما غربی‌ها باید بدانند اگر آنها قادر به امتیازگیری از جمهوری اسلامی ایران بودند در 35 سال گذشته این کار را می‌کردند.

وی ادامه داد: ‌ما اهل امتیاز دادن نیستیم و در ارتباط با حقوق حقه خود به هیچ وجه معامله نخواهیم کرد و حقی را که حقوق بین‌الملل برای ما در نظر گرفته باید از سوی طرف مذاکره‌کننده محترم شمرده شود.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: تیم مذاکره‌کننده ایران نیز در مذاکرات نباید ترسی به دل راه دهد و محکم در مقابل طرف غربی بایستد و مجلس و مردم نیز باید حمایت‌های لازم را از تیم مذاکره‌کننده به عمل آورند تا این تیم بتواند با عزم راسختر به مسیر خود ادامه دهد.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: ‌ما امیدواریم که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان عنوان راست‌قامتان هسته‌ای را به خود اختصاص دهند و رسانه‌های کشور نیز باید در راستای موفقیت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای فضاسازی‌های لازم را انجام  داده و به طور کل حمایت‌های لازم از تیم مذاکره‌کننده به عمل آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار