امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93784
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فضاسازی‌های طرف غربی در ارتباط با مذاکرات هسته‌ای ایران با 5‌+‌1 اظهار داشت: غربی‌ها با هدف امتیازگیری از جمهوری اسلامی ایران فشارهایی را به تیم مذاکره‌کننده وارد می‌کنند و به نوعی امیدوار هستند تا بیانیه سعدآباد سال ،82 در وین 6 نیز تکرار شود.

وی افزود: غربی‌ها درصدد هستند تا با ایجاد فشار روانی بر تیم مذاکره‌کننده ایران، این تصور را در اعضای این تیم به وجود آورند که اگر توافقی صورت نگیرد، آنها دست خالی به کشور باز گشته‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای باید به رسمیت شناخته شدن حق غنی‌سازی ایران و رفع کامل همه تحریم‌ها را در مذاکرات در نظر داشته باشد، خاطرنشان کرد: گرچه ممکن است که در مذاکرات در مواردی نرمش‌هایی صورت بگیرد، اما در اصل ماجرا مذاکره‌کنندگان کشورمان باید بر این دو نکته پافشاری داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها