امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93794
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 45
عطاءالله سلطانی صبور، نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

عطاءالله سلطانی صبور، نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به محورهای بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اساتید گفت: راه اجرایی کردن توصیه‌های مقام معظم رهبری گماردن کسانی در مسئولیت‌های وزارت علوم است که عاشق پیشرفت کشور باشند.

وی با اشاره به اینکه اگر وزیر علوم خود به دنبال پیشرفت علم باشد هیچ گاه مجموعه تحت مدیریتش را به حاشیه نمی‌برد و به جای درگیری با مسائل سیاسی مستقیماً با علم و دانش درگیر می‌شود، اظهار کرد: تنها در این صورت است که حرکت علمی کشور کند یا متوقف نمی‌شود.

وی با اشاره به محورهای مهم مطرح شده در استیضاح وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: در مقایسه میان عملکرد وزارت علوم و بهداشت که هر دو نیز با نظام  دانشجویی کار می‌کنند، درمی‌یابیم که در وزارت بهداشت و درمان هیچگونه حاشیه‌ای رخ نداده است و رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی طبق قانون پیشنهاد شده و با اکثریت آرا نیز رأی آورده‌اند.

سلطانی‌صبور اضافه کرد: اما در مورد وزارت علوم شاهدیم که هم انتخاب‌ها بعضا شبهه‌دار بود و هم گزینه‌هایی که رأی نیاورده‌اند به ریاست گمارده شدند.

وی اجرای توصیه‌های رهبر معظم انقلاب را نه به ادعا بلکه به عمل عنوان کرد و گفت: اگر مسئولین به این منویات باور داشته باشند خود به خود راه پیشرفت علمی دانشگاه‌ها هموارتر شده همانطور که در وزارت بهداشت این امر را شاهد بودیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها