امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۳:۰۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 938
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 305
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از کرمانشاه، علی نیکزاد صبح ‌امروز در بدو ورود به کرمانشاه در فرودگاه شهید اشرفی‌اصفهانی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از کرمانشاه، علی نیکزاد صبح ‌امروز در بدو ورود به کرمانشاه در فرودگاه شهید اشرفی‌اصفهانی در جمع خبرنگاران گفت: بنابر درخواست مردم زمان فروش سود اقساطی مسکن‌ مهر از 15 سال به 20 سال افزایش یافته است.

نیکزاد با اشاره به اینکه زمان بازپرداخت این سود به دستور رئیس ‌جمهور 20 سال است که باید رعایت شود، افزود: سود بانکی به تمام افرادی که از مسکن‌مهر تسهیلات دریافت کرده‌اند باید به‌ صورت یکسان پرداخت شود، که میزان پرداخت این سود در تهران 9 درصد، مراکز استان‌ها هفت درصد و در شهرستان‌ها چهار درصد است که در بانک‌های ملی، تجارت، ملت، رفاه، صادرات، مسکن و سپه قابل اجراست.

وزیر راه و شهرسازی با یادآوری اینکه برخی از بانک‌ها از سال 89 به ‌قبل، سود اقساط مسکن‌مهر را 12 درصد حساب می‌کردند، خاطرنشان کرد: احمدی‌نژاد برای کاهش تسهیلات مسکن‌مهر بنابر درخواست مردمی دستورالعملی به رئیس بانک مرکزی ابلاغ کرد که ظرف 10 روز آینده قابل اجرا است.

در ادامه حسن فدایی در طی بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه ترمینال اصلی راه‌آهن کرمانشاه به خسروی گفت: 69 میلیارد تومان به این پروژه اعتبار داده شده که ساختمان اصلی آن در عرض 9 ماه به اتمام رسیده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با بیان اینکه پیمانکار این پروژه جهاد نصر است از مشکلات مالی این پیمانکاران خبر داد که بنابر درخواست وزیر راه و شهرسازی 100 میلیارد تومان به‌ منظور به اتمام رساندن عملیات اجرایی به پیمانکاران این پروژه تعلق خواهد گرفت.

در ادامه وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راه‌آهن، بزرگراه کربلا، گردنه پاتاق، پروژه‌های مسکن‌مهر و راه‌آهن غرب کشور بازدید خواهد کرد.

انتهای پیام/2700/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها