امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93802
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی اظهار داشت: در حال تهیه زیر نظام‌هایی برای اجرایی شدن سند ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی اظهار داشت: در حال تهیه زیر نظام‌هایی برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش هستیم که یکی از این زیر نظام‌ها آماده شده و 70 درصد از دو زیر نظام دیگر از مجموع 6 زیر نظام آماده شده است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: از آغاز سال تحصیلی 94-93 حدود 40 راهکار از 131 راهکار این سند، که نیاز به پیش نیاز ندارد، اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به روح اصلی حاکم بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش افزود: تقویت ارزش‌های دینی و اخلاقی دانش‌آموزان در همه ابعاد، در زمینه فعالیت‌های پرورشی، برنامه‌های درسی و سایر فعالیت‌ها روح اصلی حاکم بر این سند است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، فانی گفت: سند تحول آموزش و پرورش سندی بسیار ارزشمند برای آموزش و پرورش است چرا که موجب تغییر بنیادین نظام آموزش و پرورش مبتنی بر فلسفه تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی است که امیدواریم بتوانیم آن را زودتر عملیاتی کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها