امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9381
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 69
مرتضی شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت:  با توجه به نزدیک شدن به تعطیلات  تابستانی نظارت‌های بازرسان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ...

مرتضی شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت:  با توجه به نزدیک شدن به تعطیلات  تابستانی نظارت‌های بازرسان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در کشور تشدید می‌شود.

وی افزود: فرم‌هایی را تهیه کرده‌ایم و در اختیار بازرسان تمام استانها قرار داده‌ایم و بازرسان علاوه بر اینکه بر فعالیت آژانس‌های گردشگری استان خودشان نظارت خواهند داشت، بر نحوه عملکرد تورهای ورودی هر استان نیز نظارت می‌کنند.

مدیر کل دفاتر خدمات گردشگری کشور گفت: تورهای گردشگری موظف هستند از راهنمای دارای کارت استفاده کنند و شئونات اسلامی نیز در تورها رعایت شود.

شریفی ادامه داد: برای ایام رحلت امام خمینی (ره) نیز به تمام استانها ابلاغ کرده‌‌ایم که تورهای گردشگری و گردشگران، حرمت این ایام را به ویژه در شهرهای شمالی کشور حفظ کنند.

وی تصریح کرد: در صورت مشاهده هر گونه گران‌فروشی در خدمات گردشگری علاوه بر تنبیهات آیین‌نامه‌ای، سازمان تعزیرات نیز جریمه‌هایی را اعمال خواهد کرد.

مدیر کل دفاتر خدمات مسافرتی کشور از انجام بازرسی‌های مشترک با سازمان هواپیمایی کشور در ماه جاری خبر داد و گفت: گردشگری و سازمان هواپیمایی بازرسی‌های مشترکی از آژانس‌های گردشگری در سراسر کشور خواهند داشت.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها